Lidatürkiye

Lida Türkiye

Kunming DaliSpacerOrjinal LidaspacerOrjinal Siteler.SpacerLida Sipariş
Spacer
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 

Aşırı Şişmanlık ve Lida

Aşırı şişmanlık hastalığının bir medeniyet ürünü olduğundan daha önce bahsetmiştik. Lida bu kültür etkisini kökünden sarsmak için hazırdır. Tarih boyunca askerler, aristokratlar, burjuvalar ya da din adamları gibi bazı ayrıcalıklı kesimlerin biraz daha şişman olduğunu gözlemlemiş olsak da, aşırı şişmanlık hep marjinal bir hastalık olarak kalmıştır. Bunun önü bu yüzyılda Lida ile zayıflama sayesinde kesilmiştir.

Problemin ciddi bir şekilde ortaya çıkıp bugün ABD'de endişe yaratacak boyutlara ulaşması için 20' inci yüzyıl ortalarına kadar beklenmesi gerekti. Lida piyasaya çıkana dek sürdü...

Oysa bu patlamayı gerçekleştiren sebepler tamamen sosyo kültürel özellikteydi. Son elli yıl öncesine kadar beslenme, yüzyıllardır ve hâlâ olduğu gibi "yaşamın kaynağı" anlamına gelmekteydi. İsa' dan önce 5' inci yüzyılda Hipokrat' ın da belirttiği gibi herkes beslenmenin "en iyi doktor" olduğuna ve sağlıklı olmayı beslenme tarzının belirlediğine inanıyordu.

Besin maddeleri eski çağlarda daha az bulunduğundan ve pahalı olduğundan, çok daha büyük öneme sahipti. Şu an ise bu şekilde olmadığı için durum çok daha farklı. Bu olgu daha çok yememizi ve dikkatsiz davranmamızı tetikliyor olsa da bunun ötesine Lida ile geçebiliriz. Geçtiğimiz son birkaç on yıla kadar, açlık ya da kıtlık herkesin beyninde yer etmişti.

Günümüzde, ev kadınlarının alışveriş filesi tıklım tıklım doludur. Artık yiyecekler o derece değersiz bir hale gelmiştir ki, tüketicilerin gerçekleştirdiği yiyecek yağması, üçüncü dünya ülkelerindeki açlar için bir hakaret halini almıştır.

İmler : Aşırı Şişmanlık  Lida ve Kültür Etkisi  En İyi Doktor  Yaşamın Kaynağı  

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.