Lidatürkiye

Lida Türkiye

Kunming DaliSpacerOrjinal LidaspacerOrjinal Siteler.SpacerLida Sipariş
Spacer
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 

Enerji Veren Besinler ve Lida

Bu gruptaki yiyecekler Lida ile tercih edilmesi gereken ve vücuda enerji sağlayan yiyeceklerdir. Yalnız tereyağında A vitamini, bitkisel ve sıvı yağlarda E vitamini vardır. Tatlılardan pekmez kalsiyum ve demirden zengindir. Bu nedenle Lida için pekmez şekerden daha değerlidir. Lida kullanan kişiler için söylüyoruz. Bu gruptan, bir günlük alınacak miktarlar kişinin çalışma durumuna bağlıdır. Genellikle oturan kimselere günde yemekleri içinde ve kahvaltıda 1-2 silme yemek kaşığı kadar yağ ile 1-2 yemek kaşığı kadar şeker, reçel, bal veya pekmez yeterli olabilir. Kahvaltı öğününde Lida' dan sonra alınacak enerji, ürünün sizi gün içerisinde zinde tutabilmesi için çok önemlidir. Bunun yanında, hareketli ve ağır iş yapan Lida severlerin günde 1-2 kez birer porsiyon tatlı yemeleri gerekebilir. Tahin helvası daha değerlidir ve tavsiye edilir.

Her grupta pahalı ve ucuz yiyecekler vardır. Olanaklara uygun olan seçilebilir. Sebze ve meyve gruplarındaki yiyeceklerin bazıları bazı mevsimlerde çok bulunur. Mevsimlik olan sebze ve meyve hem değerli hem de daha ucuzdur. Öyle ise mevsime göre bunların en çok bulunanından bir veya bir kaçını alabilir ve Lida diyetimizi bu uygun sebze ve meyvelerle destekleyebiliriz. Özellikle kırmızı et (dana, sığır koyun, kuzu) yağlıdırlar. Bu etlerin konduğu yemeklere yağ eklenmemelidir. Yine yumurtanın kıyma ile pişirilmesinden sakınılmalı, yumurta et seçeneği olarak yenmeli ve bitkisel besinlerle (sebze, makarna, un vb.) ve yağsız peynirlerle birlikte pişirilmelidir.

Sebzeler, kuru baklagiller, pirinç, un ve makarnada çok az yağ bulunduğundan, bu besinler yemek haline getirilirken yeter miktarda yağ konmalıdır.

Her öğünde bireyin alabileceği miktarlarda her gruptan bir veya birkaç besin bulunursa, Lida ile dengeli beslenme sağlanmış olur.

İmler :

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.