Lidatürkiye

Lida Türkiye

Kunming DaliSpacerOrjinal LidaspacerOrjinal Siteler.SpacerLida Sipariş
Spacer
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 

Fransız Kadınlar Neden Kilo Almazlar?

İşte Lida kullanan bayanlara Fransız tüyoları;

Fransız kadınlar;
Genellikle güzel yiyecekleri düşünür. Amerikalı kadınlar genellikle kötü yiyecekler konusunda endişe eder. Küçük porsiyonlar halinde daha fazla çeşit yer.

Amerikalı kadınlar büyük porsiyonlar halinde az çeşit yer. Daha fazla sebze yer.

Çok daha fazla meyve yer. Ekmek yemeye bayılır ve karbonhidratsız bir hayatı hayal bile edemez. Onlar "yağsız", "şekersiz", ya da doğal tatlardan beslenir. Uzak yapay şeyler yemez. Gerçeğini az miktarda yemeyi tercih eder. Çikolataya bayılır, özellikle de koyu, bitter, ağızda eriyen fındık aromalı olanlara.

Yemek yerken beş duyusunu da kullanır ve az miktardan çok zevk almayı başarır. Yeme, içme ve egzersizlerini haftalık olarak dengeler. Onların da yoldan çıktığı olur ama hayatta çıkmaz sokaklar değil, geçici yan yollar olduğuna inandıklarından her zaman geri dönerler. Sık sık tartılmaz, kilolarını elleri, gözleri ve kıyafetleriyle takip etmeyi tercih ederler: "Fermuar sendromu".

Günde üç öğün yemek yer. Bütün gün durmadan atıştırmaz. Asla kendilerini aç bırakmaz. Sofradan asla tıka basa doymuş kalkmaz. Kendilerinin ve çocuklarının damak tatlarını küçük yaştan geliştirir. Yemekle ilgili ritüelleri uygular; asla ayakta ya da hareket halindeyken veya televizyonun önünde yemez.

Pek fazla televizyon seyretmez. Onarın izleyebileceği çok fazla televizyon kanalı yoktur. Maksimum tat ve besin değeri için her şeyi mevsiminde yer ve yedirir. Bulunabilirlikle kalitenin aynı anlama gelmediğini bilir. Yeni tatlar keşfetmeye bayılır ve her zaman yeni otlar, baharatlar ve meyve suları kullanarak bildik bir yemeğe yeni tatlar katarlar.

Siz Lida ile zaten zayıflamaya başladınız. Fakat Fransız kadınlarının günlük hayatlarından örnekler alıp, kendi hayatınızda uygularsanız çok daha harika etkiler görebilirsiniz.

İmler : Fransız Kadınlar  Kilo Almak  Lida ile Zayıflama  Hareketlilik  

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.