Lidatürkiye

Lida Türkiye

Kunming DaliOrjinal LidaOrjinal Siteler.Lida Sipariş
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 
Lida' nın Vücut Üzerindeki İşleyişi (Etkinliği):

Ürünün vücut üzerindeki işleyişi, metabolizma sisteminin hızlandırılması prensibinden geçmektedir. Her gün kullanılan Lida' dan 1 adet aldığınızda, yaklaşık 15 dakika içerisinde kapsül müdenizde açılmakta ve etken maddeler vücudunuza yayılmaya başlamaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan Cassia Meyvesinin midede şişme yaparak tokluk hissi verdiği bilinen bir durumdur. Dut Yaprağı ve Mandalina ekstreleri ise, beynin açlık fonksiyonlarını düzenleyen lobuna etki ederek gün boyu tokluk hissi sağlamaktadır. Tokluk hissiyle birlikte yeme düzeni kontrol altına alınırken öte yandan Amara (Turunç Çiçeği) ve Dai Dai Hua özel formülü, tiroid sistemine direk müdahil olarak metabolizma sistemini sürekli efor sarfetmişcesine çalıştırarak termojenik olarak yağ yakımı gerçekleştirmektedir.

 
Nasıl Kullanılmalı ?
Ürünü her gün ve mutlaka düzenli olarak şu şekilde kullanmalısınız;

Sabah kahvaltısı öncesinde (15-20 dakika önce) 1 adet Lida kapsül ürününü 2 bardak ılık su ile alınız. Kahvaltı öğününün mutlaka yapılması tavsiye edilmektedir. Lida kapsül kullanıldıktan sonra kahvaltı öğünü yada en azından ufak bir atıştırma yapmanız mutlaka gereklidir. Bunun yapılmaması durumunda advers etkiler görülebilir.

Gün içinde mutlaka asgari 2 Lt. su tüketilmesi şiddetle tavsiye edilir. Lida' dan amaçladığınız verimi alabilmek için su tüketimi olmazsa olmaz şarttır.

 
ÖNEMLİ!

Lida' yı günde 1 kapsülden fazla kullanmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Su tüketimi mutlaka yapılmalıdır. Dengeli yeme düzenini takip etmek kesinlikle tavsiye edilmelidir. Tokluk hissi ile normal öğünlerde yenilemeyen ağır yemekler yerine meyve ve az miktarda haşlanmış sebze tüketerek öğün atlamanın önüne geçiniz.

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.