Lidaturkiye Logo.
Kunming DaliOrjinal LidaOrjinal Siteler.Lida Sipariş
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 
Lida' nın Gizemini Merak Etmiyor musunuz ?

Bir zayıflama ürünü nasıl olur da bu kadar etkili olabilir ? Nasıl olur da bu kadar kısa sürede bu kadar büyük faydalar sağlayabilir ? İşte bu bölümümüzde de size bu sırrı açıklamak istiyoruz!

Lida, tümüyle bitkisel içeriğiyle kısa sürede büyük neticeler verebiliyor, çünkü Çin Halk Cumhuriyeti' nin Yunnan eyaletinde kurulu olan Kunming Dali Fabrikası ve Km-Lc Laboratuvarları sürekli olarak bitkilerin etkinliğini araştırmakta ve bu konuda arşivler oluşturmaktadır. Öncelikli olarak Kore' nin en gözde bitki kökü olan Ginseng' i araştırmakla işe başlayan bu büyük ekip, dünyanın en etkin Ginseng özünü yaratmış ve piyasaya sürmüştür. Bu preparat o denli etkili olmuştur ki Çin' de doktorlar tarafından diyabet ve alzheimer hastalarına reçete ile tavsiye edilmeye başlanmıştır. İkinci olarak kellik ve saç dökülmesine etkili gelecek bir preparat araştırması içerisine giren Km-Lc Laboratuvarları 1 senelik araştırma sonucunda YUDA isimli mükemmel bir ürünün ortaya çıkmasına imza atmış ve bu ürün de saç dökülmesi problemi olan ve kellik sıkıntısı bulunan kimseler üzerinde % 90 başarı yakalamıştır.

Kuruluşunun henüz 4. senesinde kilo kaybı ve sağlıklı zayıflama konularını ele alan Km-Lc, uzun süren araştırmalar sonrasında farklı isimler altında 3 ürün piyasaya sürmüş, bu ürünlerden birine, fabrikanın ve araştırma tesisinin kurulu olduğu yöre olan Dali yöresindeki insanların genel şişmanlık sorununa (Yapılan araştırmalarda bu yöredeki insanların diğer yörelere göre şişmanlık oranı daha yüksektir.) atıfta bulunurcasına Li-Da ismi koyulmuştur. Kısa sürede Lida, mucizevi etken maddesi Dai Dai Hua Jiao Nang "Turunç Çiçeği ve Yaprağı Özü" ile diğer ürünler arasından sıyrılmış ve mükemmel bir satış potansiyeli yakalamıştır. Satış potansiyeline sebep pek tabii ki mucizevi etkisi olmuştur. Lida, Immune sistemi çalıştırmak suretiyle çok kısa sürede çok büyük neticeler getiren harika bir üründür. Tiroid sistemini harekete geçirerek, oturduğunuz yerde (hareketsiz olarak dahi) kilo kaybı sağlamakta ve ürünle 1 aylık sürede ortalama 6 Kg. netice elde edilebilmektedir.

Lida, üretilen ilk sürümü ile mucize bir şekilde büyümüş, bu büyüme ise üretici firmaya ister istemez bazı olumsuz yükler getirmiştir. Ürünün piyasaya çıkışından yaklaşık 1 sene sonrasında ortaya çıkan sahte üretimler şirketi ciddi önlemler almak zorunda bırkamıştır. Kısa sürede uygulanan bu önlemler arasında kutu ve kapsüllerin üretim ve baskı kalitelerinin geliştirilmesi yer almaktadır. Bunu uygulayan firma, kesinlikle taklit edilemeyecek kalitede bir ürün kalitesine kısa sürede imza atmıştır.

Günümüzde üretilen ve Çin Orijini olarak adlandırılan Lida ürünleri, mükemmel kalitede basılmış ve üretilmiş kutu, kapsül ve kapsül muhafazaları ile şekillendirilmiştir. Her insan eline aldığı bir Lida ürününün sahteliğini kolaylıkla anlayabilir. Siz de ürünün orjinal olup olmadığını anlayabilmek için şu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.