Lidatürkiye Logo.

Lida Türkiye

Kunming Dali Trade.Co.Ltd. Türkiye Kanalı.Orjinal, GMP Standartlarında ve tümüyle bitkisel.Orjinal Lida satan Web Siteleri.Lida Sipariş
Lida' da Ücretsiz Kargo, Teslimatta Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı.
İrtibat Telefonlarımız:
 
Lida Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Sakıncalar!
Lida kullanırken aşağıdaki kriterlere uymanız, sağlıklı biçimde zayıflayabilmeniz için gereklidir;
  • Lida Kapsül ürünü belirli bir miktarda kafein ihtiva eder. Bu sebepten ötürü Lida kullandığınız süre boyunca kafein içeren içecekler ve yiyecekler tüketmemeniz gerekmektedir. (Örneğin: Cola, Kahve, Çikolata gibi.)

  • Lida, yüksek dozajlı ilaçlar, özellikle ağrı kesiciler, antibiyotikler ve immune sistemini düzenleyici ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır. Bu tür bir gereklilik durumunda lütfen doktorunuza başvurunuz.

  • Lida' yı 18 yaşından küçükler, 65 yaşını aşmış kişilerin kullanmamaları gerekmektedir.

  • Lida' yı kalp, damar, ve dolaşım sisteminde rahatsızlığı bulunan kişilerin, migren ve epilepsi hastalarının, kullanmaları kesinlikle sakıncalıdır!

  • Lida' nın kullanım süresi azami 4 + 1 toplam 5 kutu (6 ay) şeklindedir. 1 kutu 1 aylık kürdür. Fakat burada bhsi geçen + 1 kutu ideal yada hedeflediğiniz kiloya ulaştıktan sorna kullanılması gereken kilo sabitleme kürüdür. Bu kür "1 kutu" ekstra olarak günaşırı kullanılmak suretiyle 2 ayda tüketilmelidir. Lida kullanımının ideal kiloya ulaştıktan sonra birden kesilmesi, kilolarınızı tekrar almanıza sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka sabitleyici kür kullanımı yapınız.

  • Lida kullanıp, ideal kilonuza ulaştıktan sonra kilolarınızı tekrar almamak için mutlaka yeme düzeninize ve dengeli beslenmeye dikkat ediniz.

Lida' nın bitkisel bir besin takviyesi olduğunu ve hiçbir şekilde kimyasal veya farmakolojik etken maddesi içermediğini, klinik testleri yapılmış ve denenmiş bir ürün olduğunu unutmayınız.

Lida Hakkında Yorum Yapmak İçin...
Lida Hakkındaki Yorumları Okumak İçin...
Güvenilirlik Politikamız.
Lida' yı İstanbul' da Gün İçinde Adresinize Teslim Ediyoruz.
Lida Satış Fiyatları ve Kampanyalar.
 
Lida' yı Garanti Bankası Kredi Kartlarına 5 Taksit İmkanıyla Satın Alabilirsiniz!
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.